Registracija į 3x3 turnyrą
Kol kas laisvų vietų nėra! Užpildykite registracijos formą ir mes informuosime apie papildomas vietas gegužės mėnesį

Užpildykite formą ir registruokitės 3x3 individualaus meistriškumo turnyrui!

Kada ir kaip vyksta turnyras? 3x3 - trys prieš tris ledo ritulio turnyras vyksta kiekvieną gegužės sekmadienį Vilniaus Pramogų arenoje nuo 11 iki 13:00 val.

Kas gali registruotis į turnyrą? 2008-2012 m. gimę ledo ritulininkai, 2020-2021 m. sezone dalyvavę bent viename iš Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) čempionatų. Turnyras vykdomas 3x3 dvi aikštės zonas.

Ledo ritulininkai į komandas paskirstomi automatiniu būdu. Vieno keitimo negali sudaryti po du vyriausios amžiaus grupės žaidėjus - 2008 m. ir 2009 m. - tai reiškia, jog trejetus gali sudaryti, kaip pavyzdys, 2008 m., 2010 m. ir 2011 ar 2012 m. ledo ritulininkai, arba 2011, 2011 ir 2012 m.

Kokia yra turnyro sistema?
Užsiregistravusius žaidėjus į komandas paskirsto sistema - kiekvieną komandą sudaro po 6 žaidėjus. Komanda buriama tik vienam žaidimui, antram ir visiems likusiems žaidimams komanda automatiniu būdu skirstoma atskirai. Ant ledo vienu metu būna trys vienos komandos žaidėjai, kurie rungtyniauja prieš kitus tris priešininkų komandos ledo ritulininkus. Žaidžiama vienoje aikštelės zonoje. Vartininkai komandoms priskiriami automatiniu būdu ir susikeičia po pirmojo kėlinio. Ledo ritulininkai žaidžia du kėlinius po 7-10 minučių ir vykdo trejetų keitimus kas minutę po švilpuko. Laikas nėra stabdomas. Ritulio įmetimai yra vykdomi tik prasidedant pirmajam ir antrajam kėliniui, o po įvarčio žaidimas tęsiamas, puolant įvartį praleidusiai komandai.

Už kiekvieną pražangą yra skiriamas baudinys. Varžovas nėra šalinamas. Rungtynėms teisėjauja vienas aikštės teisėjas.

Jeigu nugalėtojas nėra išaiškinamas per pagrindinį rungtynių laiką (2 kėliniai po 10 minučių), mušami trys baudiniai arba tol, kol bus išaiškintas nugalėtojas.

Komandos nariai, iškovoję pergalę rungtynėse, gauna po 3 taškus savo individualioje statistikoje. Pralaimėjusios komandos nariai taškų negauna. Pratęsimo atveju ir pergalės po baudinių atveju taškai atitinkamai skirstomi - 2 ir 1 (laimėjusiems ir pralaimėjusiems).

Kokia statistika yra skaičiuojama? Bendra komandos narių statistika rungtynėse. Vartininkų statistika skaičiuojama pagal atremtų ir praleistų metimų skaičių.

Kaip žaidėjai gali papildomai surinkti taškų? Visa ledo ritulio aikštė yra dalinama į tris dalis. Vienoje aikštės dalyje vyksta rungtynės, antroje - žaidėjai gali vykdyti apšilimą, driblingo pratimus. Trečioje dalyje žaidėjai dalyvauja rungtyse, kur taip pat gali papildyti savo turimą taškų kraitį - po vieną už teisingai, taikliai arba laiku įvykdytą užduotį.

Kur atvaizduojama statistika? Kiekvienas turnyro dalyvis gauna nuorodą bei prisijungimą prie socialinio tinklo Facebook turnyro grupės. Pateiktoje nuorodoje galima stebėti individualių pasirodymų statistiką, kuri atvaizduojama horizontalioje diagramoje.

Kiek rungtynių iš viso sužais turnyro dalyvis? Kiekvieną sekmadienį turnyro dalyvis sužais po 40 minučių realaus žaidimo laiko (2 rungtynes).

Kiek dalyvių iš viso dalyvaus turnyre? Turnyro dalyvių skaičius yra ribotas. Numatytas dalyvių skaičius 32 - 36. Priklausomai nuo registruotų dalyvių skaičiaus, turnyro sistema gali keistis.

Koks yra detalus turnyro dienos planas? Turnyro dieną ledo ritulininkai pradeda 11 valandą. Detalų planą sudaro - 10 minučių apšilimas ir komandų žaidėjų paskirstymas. Žaidimo vykdymo dalyje žaidžia 12 ledo ritulininkų (po 6 vienoje komandoje, po 3 - viename keitime). Tuo metu kitose zonose vyksta apšilimas bei papildomas individualių taškų rinkimas (mėtymas į paskirstytas zonas, taiklumo testavimas ir t.t.).

Kokie apdovanojimai? Turnyrą laimi šeši arba daugiau daugiausia taškų surinkusių žaidėjų - jie apdovanojami asmeniniais prizais. Apdovanojami geriausi turnyro vartininkai, turintys geriausią atremtų ir praleistų metimų santykį. Visi dalyviai gauna atminimo dovanėles.

Koks turnyro dalyvio mokestis? 20 EUR už vieną turnyro dieną. Registracija yra vykdoma iki gegužės 9 dienos arba gali būti sustabdyta anksčiau laiko. Registracija gali būti pratęsta arba atnaujinta iki gegužės 23 dienos.