Close

Aiški galutine dvidešimtmečių rinktinės sudėtis


2019-01-10 23:50:27
Ketvirtadienio vakarą po Lietuvos dvidešimtmečių (U-20) rinktinės treniruotės treneriai Aleksejus Nikiforovas, Andrejus Jadkauskas ir Simas Baltrūnas paskelbė galutinę komandos sudėtį, kuri jau šeštadienį ryte išvyks į Taliną ir sausio 13-19 dienomis dėl aukso medalių ir kelialapio į aukštesnį divizioną kovos pasaulio U-20 ledo ritulio IIA diviziono čempionatą.
 
Treneriai liko patenkinti visų žaidėjų įdėtomis pastangomis, tačiau už darbą paskutiniems padėkojo puolėjams Eimantui Noreikai ir Arnui Misiukui, gynėjams Karoliui Šumskui ir Vėjui Jokubynui bei vartininkui Tadui Ramanauskui. Dar trečiadienį už darbą taip pat buvo padėkota puolėjams Matui Mikalauskui ir Martinui Tuchto.
 
Trenerių štabas pažymėjo, kad žaidėjams nusiminti neverta, jie įgavo puikios patirties treniruotėse bei vis dar yra pakankamai jauni, todėl turės galimybę pasireikšti Lietuvos aštuoniolikmečių (U-18) rinktinėje.
 
Pasiruošimo stovyklos metu lietuviai Elektrėnuose sužaidė du draugiškus susitikimus: pirmose rungtynėse 3:1 nugalėjo Baltarusijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančią Minsko „Dinamo“ komandą, o kitą dieną vykusiame mače pralaimėjo jiems tik po baudinių serijos.
 
Pasaulio IIA diviziono čempionate Lietuvos rinktinė susikaus su Didžiosios Britanijos, Estijos, Rumunijos, Ispanijos ir Korėjos rinktinėmis.
 
Praėjusiais metais dvidešimtmečiai rungtyniavo IB divizione, tačiau pergalių neiškovojo ir sugrįžo į IIA grupę, kurioje prieš tai net keturis metus iš eilės iškovojo medalius: 2014, 2015 ir 2016 ant kaklo pasikabino sidabrą, o 2017 - auksą.
 

Žaidėjas

Pozicija

Gimimo data

Klubas

Volodinas Christianas

G

19990127

Titaanit, (Suomi-sarja) FIN

Krukovski Tomaš

G

19990503

Geležinis Vilkas, LTU

Gusevas Kostas

G

19990624

HK Riga, (MHL) LAT

Motiejūnas Dominykas

G

20000319

Potomac Patriots, (USPHL) USA

Domeika Arvidas

G

20000520

Dallas Snipers, (WSHL) USA

Rumševičius Paulius

G

20000525

Liepaja, LAT

Stankius Mantas

G

20000828

Fussen, (U20) GER

Silinas Avgustinas

G

20010405

Geležinis Vilkas, LTU

           

Kudrevičius Laisvydas

P

19990216

Hockey Punks, LTU

Misiuk Patrik

P

19991020

South Shore Kings, (NCDC) USA

Ragas Ignotas

P

19991206

Richmond Generals, (USPHL) USA

Binkulis Egidijus

P

20000530

Liepaja, LAT

Numavičius Nikodemas

P

20000913

Geležinis Vilkas, LTU

Jankauskas Vainius

P

20001020

D.Kasparaičio LRM, LTU

Steponavičius Eimantas

P

20001108

D.Kasparaičio LRM, LTU

Krasilnikovas Karolis

P

20010112

Dallas Snipers, (WSHL) USA

Miliūnas Martynas

P

20010412

Potomac Patriots, (USPHL) USA

Washco Lukas

P

20010516

Valley Forge, (NAPHL) USA

Grinius Martynas

P

20011106

Sport, (B SM-sarja) FIN

Fedorovičius Justas P 20001221 Geležinis Vilkas, LTU

 

 

 

 

Lubys Laurynas

V

20001206

Saipa, (Jr SM-Liiga) FIN

Petiul Martin

V

20001228

Almaguin Spartans, (GMHL) CAN


Oficialūs asmenys:

Nikiforov Aleksej

Treneris

Jadkauskas Andrius

Trenerio asistentas

Baltrūnas Simas

Trenerio asistentas

Rancevas Evgenijus

Techninis darbuotojas

Dubrovskij Piotr

Medicina

Silinas Andrejus

Vadovas

Pacauskas Titas

Media