Elektrėnų „Energija“ komanda patyrė apmaudų pralaimėjimą OHL Baltijos ledo ritulio čempionate. Namuose, nors elektrėniškiai dažniau atakavo varžovų vartus, jiems nepavyko iškovoti taškų. Dvikova su Talino „Panter“ baigėsi estų pergale 2:1.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Energija“, tačiau jo pabaiga priklausė estams. Niko Kivela (16:33, rez. perd. Daniilas Fursa) išvedė „Panter“ į priekį, o Mihelis Vorangas padvigubino svečių persvarą (19:28, rez. perd. Tomi-Petteri Ansio, Rasmusas Kiikas).

Antrąjį kėlinį „Energija“ pradėjo greitu įvarčiu: Aivaras Bendžius (20:54, rez. perd. Tadas Kumeliauskas, Matthew Gouldas) pataisė komandos draugo metimą ir grąžino elektrėniškius į žaidimą. Po pelnyto įvarčio „Energija“ tvirtai perėmė iniciatyvą, tačiau nesugebėjo paversti to įvarčiais.

Trečiajame kėlinyje „Energija“ turėjo dviejų žaidėjų kiekybinį pranašumą, tačiau ir šiuo atveju įvarčio pelnyti nepavyko. Rungtynių pabaigoje šeimininkai visiškai prispaudė oponentus prie jų vartų, bet trūko tikslumo, todėl „Panter“ išsivežė pergalę ir du taškus.

Po šių rungtynių „Energija“ su 5 taškais dalinasi 4-5 pozicijomis, tuo tarpu „Panter“ su