Trečiadienį OHL Baltijos ledo ritulio čempionate Elektrėnuose įvyko antrasis šio sezono susitikimas tarp Lietuvos komandų – „Energija“ ir „7bet-Hockey Punks“. Šįkart „Energija“ įrodė savo pranašumą, nugalėdama vilniečius rezultatu 7:0. Priminsime, jog elektrėniškiai laimėjo ir pirmąsias tarpusavio rungtynes Vilniuje.

Rungtynės prasidėjo palankiai „Energijai“, kuri jau per pirmąsias penkias minutes sugebėjo įgyti dviejų įvarčių pranašumą. Panaudojusi 5 minučių nuobaudą, „Energija“ pelnė du įvarčius: pirmąjį – Donatas Kumeliauskas (04:52, rez. perd. Simonas Valivonis, Robertas Vorona), ir antrąjį – Dovydas Laimutis (06:28, rez. perd. S. Valivonis, D. Kumeliauskas).

Įpusėjus pirmajam kėliniui, „Energija“ padidino pranašumą iki trijų įvarčių. Aivaras Bendžius pelnė įvartį (10:04, rez. perd. Matthew Gouldas, Tadas Kumeliauskas), ir komanda jau dominavo aikštelėje.

Antrojo kėlinio metu meistriškumą pademonstravo Eimantas Noreika, kuris pats sukūrė progą ir tiksliu smūgiu padidino „Energijos“ pranašumą iki 4:0 (27:47, rez. perd. D. Laimutis).

Paskutiniame kėlinyje „Energija“ dar labiau padidino savo pranašumą. Per kiek daugiau nei minutę ritulį į vartus siuntė Kipras Grabliauskas (45:39, rez. perd. D. Kumeliauskas) ir A. Bendžius (46:43). Rungtynių pabaigoje A. Bendžius pelnė savo „hat-tricką“ (55:26, rez. perd. E. Noreika, T. Kumeliauskas), užtvirtindamas rezultatyvią „Energijos“ pergalę.

Po šių rungtynių „Energija“ surinko 5 taškus per 6 rungtynes ir pakilo į ketvirtąją poziciją lygoje, o „7bet-Hockey Punks“ komanda vis dar neturi taškų ir žengia paskutinė.