Elektrėnų „Energija“ baigė savo pasirodymą IIHF Kontinentinės taurės antrajame etape be pergalių ir iškrito iš turnyro. Pirmajame mače Lietuvos komanda net 0:6 nusileido Vengrijos „Ferencvarosi“ ekipai. Jau per pirmąjį kėlinį vengrai pelnė penkis įvarčius, kas antru smūgiu siųsdami ritulį į „Energijos“ vartus.

Antrąsias grupės rungtynes „Energija“ žaidė su gerai pažįstama Rygos „Mogo“ komanda, tačiau po atkaklios kovos pralaimėjo rezultatu 5:6. Čia Lietuvos klubas sugebėjo panaikinti keturių įvarčių deficitą, tačiau rungtynių pabaigoje latviai pelnė pergalingą įvartį.

Paskutiniame mače Elektrėnų klubas 3:6 nusileido Rumunijos „Brasov“ ekipai.

Šiame keturių komandų turnyre „Energija“ liko be taškų ir užėmė paskutinę vietą. „Brasov“ ir „Mogo“ surinko po 7 taškus, o pirmąją vietą ir kelialapį į trečiąjį etapą iškovojo „Brasov“, pratęsimo metu nugalėję „Mogo“. „Ferencvarosi“ liko treti su 4 taškais.