Vilniaus „7Bet-Hockey Punks“ toliau patiria nesėkmes OHL Baltijos ledo ritulio čempionate. Po dviejų iš eilės pralaimėjimų, trečiajame ture jie Taline 3:8 nusileido „Panter“ komandai, o ankstesnėje dvikovoje Rygoje taip pat 3:8 pralaimėjo „Mogo“ atstovams.

Šiose rungtynėse „7Bet-Hockey Punks“ atsilikinėjo beveik visą laiką. Nors iki dviejų kėlinių pabaigos komandų persvara buvo minimaliai, trečiajame kėlinyje estai dominavo, pelnę tris įvarčius be atsako. Daniilas Fursa išsiskyrė „hat-tricku“, o Nikita Puzakovas, Niko Kivela, Jegoras Romanovas, Mihkelis Vorangas ir Tomi-Petteri Ansio pridėjo po vieną įvartį.

Vilniečiai, nors ir pademonstravo gerą progų realizaciją, konvertuodami kas ketvirtą metimą, vis tiek nesugebėjo išvengti pralaimėjimo. „7Bet-Hockey Punks“ gretose du įvarčius pelnė Timonas Mažulis, o vieną – Ilja Michalevičius.

Šiuo metu „7Bet-Hockey Punks“ yra vienintelė komanda turnyre, dar neturinti taškų. Kitas rungtynes jie žais rugsėjo 25 dieną Jelgavoje prieš vietos „Zemgale“ komandą.